Creativity

Innovation

Originality

Imagination

 

Salient

Salient is an excellent design with a fresh approach for the ever-changing Web. Integrated with Gantry 5, it is infinitely customizable, incredibly powerful, and remarkably simple.

Download
Aktualności: Produkty marek Liquider Premium, ID, ID NEO oraz Vapaty zostały zarejestrowane w komisji europejskiej i zostały dostosowane do wymogów ustawy.
Aktualności: Produkty marek Liquider Premium, ID, ID NEO oraz Vapaty zostały zarejestrowane w komisji europejskiej i zostały dostosowane do wymogów ustawy.

image

Chcesz dokładniej poznać naszą ofetę? Masz pytania?

Skontaktuj się z nami.

Nasi pracownicy chętnie udzielą odpowiedzi i pomogą w nawiązaniu współpracy.

Kontakt

Przedstawiciele handlowi na Polskę

image
Pomorskie
Tomasz Kamiński

Tel. 884 833 007
tomasz@liquider.eu

image
Dolnośląskie
Maciej Wieczorek

Tel. 883 565 007
m.wieczorek@liquider.eu

image
Łódzkie
Patryk Szkopik

Tel. 730 829 343
p.szkopik@liquider.eu

image
Zachodniopomorskie
Ewa Niczyj

Tel. 884 955 007
e.niczyj@liquider.eu

image
Wielkopolskie
Sylwia Maciejewska

Tel. 734 133 896
s.maciejewska@liquider.eu

image
Wielkopolskie
Mariusz Tokarz

Tel. 698 479 377
m.tokarz@liquider.eu

image
Lubelskie
Kamil Kłudka

Tel. 883 911 007
k.kludka@liquider.eu

Masz dodatkowe pytania?

Zadzwoń do nas lub wyślij nam e-mail.
Wyślij e-mail